Amfetamina i haszysz w domu 18- latka w Złotowie Amfetamina i haszysz w domu 18- latka w Złotowie

Amfetamina i haszysz w domu 18- latka w Złotowie (© KPP Złotów)

Amfetamina i haszysz w domu 18- latka w Złotowie. Złotowscy kryminalni realizując działania dotyczące przestępczości narkotykowej zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który posiadał w miejscu zamieszkania amfetaminę i haszysz. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności

Amfetamina i haszysz w domu 18- latka w Złotowie


Złotowscy kryminalni realizując działania dotyczące przestępczości narkotykowej zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który posiadał w miejscu zamieszkania amfetaminę i haszysz. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.
25 lutego br. w ręce Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Złotowie trafił 18-letni mieszkaniec Złotowa.

Z ustaleń operacyjnych policjantów wynikało, że 18-latek może posiadać w domu narkotyki. W minioną sobotę policjanci weszli do mieszkania kompletnie zaskoczonego takim przebiegiem zdarzeń złotowianina. Przeszukanie pomieszczeń mieszkalnych należących do mężczyzny potwierdziło wcześniejsze ustalenia. W miejscu zamieszkania 18-latka funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę i haszysz.

Zatrzymany usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przyznał się do popełnienia zarzucanego czynu. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!