KP Piast mistrzem rundy jesiennej

Karol Potapowicz
KP Piast mistrzem rundy jesiennej Karol Potapowicz
KP Piast mistrzem rundy jesiennej. Druzyna KP Piast Złotów pokonała dziś wysoko na swoim boisku drużynę Grom Śmiardowo Krajeńskie 5:0. Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej 20 października na stadionie przy ulicy Wioślarskiej w Złotowie rozegrano mecz pomiędzy drużynami KP Piast Złotów i Grom Śmiardowo. Złotowska Drużyna aż pięciokrotnie trafiła do bramki gości.
Było to bardzo zacięte spotkanie, jednak z dużą przewagą drużyny złotowskiej. Dobry dzień miał dziś bramkarz reprezentacji KP Piast - Pawlak Bartosz ( słynny OSCYP ), który w drugiej połowie meczu kapitalnie wyłapywał wszystkie piłki lecące w światło bramki.

KP Piast w II połowie meczu grał w osłabieniu po czerwonej kartce Patryka Wruka, co i tak nie miało wpływu na przebieg meczu gdyż po ostatnim gwizdku sędziego wynik końcowy 5:0 był na korzyść drużyny gospodarzy. Gracza drużyny KP Piast gratulujemy udanego debiutu i zakończenia rundy jesiennej na zasłużonym pierwszym miejscu.

Dla KP Piast bramki strzelili: Sołowicz Marcin, Bartosiak Marcin, Rudzicki Grzegorz i dwukrotnie Przeorski Marcin.

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania.