Groźny wypadek, ranne dwie osoby. Wczoraj wieczorem, około godz. 22.00 w miejscowości Prochy doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Ranne zostały dwie osoby.

Groźny wypadek, ranne dwie osobyWczoraj wieczorem, około godz. 22.00 w miejscowości Prochy doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Ranne zostały dwie osoby.
Kierowane przez 20 letnią mieszkankę Krzywej Wsi osobowe BMW zderzyło się czołowo z jadącym z przeciwka samochodem marki Ford Fokus, którego kierowcą był 49 letni mieszkaniec Jastrowia. W wyniku zderzenia pojazdów kierująca BMW doznała obrażeń ciała w postaci złamania kości ręki, natomiast kierowca Forda doznał złamania żeber i urazu dłoni.

Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady i badali przyczyny i okoliczności wypadku.

Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i roztropność. Nie zapominajmy, że nie jesteśmy sami na drodze. To również od nas zależy życie i zdrowie pozostałych uczestników ruchu drogowego

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!