Jeśli szukasz prezentu dla miłośnika technologii i świetnego designu oraz wysokiej jakości fotografii to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Huawei Mate 10 lite to elegancki smartfon, wyposażony w rozwiązania zarezerwowane dla urządzeń z najwyższej półki, dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Koniec z nietrafionymi świątecznymi podarunkami!

Mate 10 lite jest pierwszym smartfonem Huawei, wyposażonym w aż cztery obiektywy. Dlaczego zdecydowano się na dwa podwójne aparaty? Wszystko to, aby każde zdjęcie było nie tylko znakomitej jakości, ale dawało możliwość niemal niekończącej się edycji i dodawania artystycznych efektów. Jednym z nich jest bokeh, czyli delikatnie rozmycie tła i wyostrzenie osoby lub przedmiotu, znajdującego się na pierwszym planie. Co więcej – decyzja o tym, który plan ma zostać wyostrzony może zostać podjęta już po wykonaniu fotografii.Dotychczas efekt ten był zarezerwowany dla profesjonalnych aparatów, jednak wykorzystanie dwóch obiektywów umożliwiło zmieszczenie tej technologii do smartfona, który zawsze jest w kieszeni lub torebce. To niejedyne możliwości czterech obiektywów Mate 10 lite. Opcja ruchomych zdjęć umożliwia zarejestrowanie krótkiego, 2-sekundowego video. Dzięki temu zdjęcia wyglądają jak żywe.Ogromną zaletą Mate 10 lite jest zastosowanie w nim ekranu FullView o rozdzielczości Full HD i najmodniejszych proporcjach 18:9. Rozwiązanie, zarezerwowane dotąd jedynie dla smartfonów z najwyższej półki cenowej, tym razem trafiło do urządzenia ze znakomitą relacją ceny do jakości. Panoramiczny ekran to nowe rozwiązanie, które umożliwia bardzo wygodną pracę jednocześnie na dwóch aplikacjach.Niezwykle efektownie prezentują się na nim również filmy i gry mobilne. Wykorzystanie takiego ekranu i jednoczesne zmniejszenie ramek wokół niego sprawiło, ze wyświetlacz zajmuje aż 83% przedniej części smartfona. Dzięki temu Mate 10 lite mimo aż 5.9-calowego ekranu jest niezwykle kompaktowy i świetnie leży w dłoni. Metalowa obudowa, dostępna w klasycznych kolorach: czarnym, niebieskim i złotym sprawia, że smartfon naprawdę może zachwycić. Z tyłu urządzenia zastosowano czytnik linii papilarnych, który służy nie tylko do błyskawicznego odblokowania ekranu, ale może również zostać wykorzystany na przykład do ściągnięcia belki powiadomień, czy błyskawicznego wykonania selfie.Smartfon to jeden z najczęściej wybieranych prezentów gwiazdkowych. Wręczamy go partnerowi, dziecku, rodzeństwu. Bez względu na to, kogo pragniemy obdarować, warto pomyśleć o uniwersalnym urządzeniu - wyposażonym w nowoczesne rozwiązania, zamknięte w stylowej obudowie, a przy tym atrakcyjnym cenowo – takim jak Mate 10 lite.Kup smartfona Huawei Mate 10 Lite:
Play
Plus
Euro RTV
Media Markt
X-kom.pl
Neonet.pl
Komputronik.plŚwięta

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

POLO55 (gość)

Naprawdę świetny smartfon. Zdjęcia idealne, wiele fajnych funkcji. Ogólnie same plusy (przynajmniej do tej chwili). Telefon posiadam od 4 stycznia.