18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Jastrowie: Piąta kolejka Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Wyniki z 30 listopada [FOTO]

KK
Dramatyczny przebieg miał mecz na szczycie I ligi pomiędzy Mieszalnią Pasz, a Pirunem Team. Chyba nikt z przybyłych kibiców nie spodziewał się takiego przebiegu spotkania.

Po 20 minutach spotkania, przy trzech trafieniach Jurka i jednym Kraczkowskiego Mieszalnia prowadziła już 4:0. Wydawało się że 3 punkty dla lidera to czysta formalność. Tymczasem 10 minut przed końcem piłkarze ze Złotowa zaczęli opadać z sił. Duży wpływ na taki stan rzeczy miał na pewno mocno okrojony tego dnia skład Mieszalni.

Piorun Team zabrał się do odrabiania strat i dokonał niemożliwego. Na 5 minut przed końcem spotkania na tablicy widniał remis 4:4.

Końcówka meczu to bardzo nerwowa gra po obu stronach. 2 minuty przed końcowym gwizdkiem sędzia dyktuje rzut karny dla Mieszalni, który skutecznie egzekwuje Jurek

Wynik 5:4 dla mieszalni nie utrzymał się jednak zbyt długo i na 1 minutę przed końcem piłkarze Pioruna wyrównali na 5:5.

Takim wynikiem, a więc podziałem punktów zakończyło się najbardziej emocjonujące spotkanie tej kolejki.

Zobacz:czwartą kolejkę ALHPN