W dniu dzisiejszym odbył się wernisaż fotografii studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Dwanaście miesięcy UTW w obiektywie". Autorem zdjęć, z których powstał kalendarz, jest Michał Baczyński.

Kalendarz z twarzami studentów UTW w obiektywie Michała Baczyńskiego

Inicjatorką ciekawego projektu jest złotowska pisarka i gerontolog Małgorzata Modrak, autorem zdjęć młody, złotowski fotografik Michał Baczyński, a patronem przedsięwzięcia zostało Stowarzyszenie Dajemy Szansę Naszym. Koordynatorem przedsięwzięcia był Karol Potapowicz. Fundatorem wydruku zdjęć był Jacek Bogusławski.

Ciekawostką jest to, że kalendarz słuchacze UTW wydali własnym sumptem. Twarzami dwóch kalendarzy są panie i panowie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wersja "żeńska" to kalendarz dla kobiet zatytułowany "XV Dam", wersja dla mężczyzn zatytułowana "Drużyna Sołtysa".

Wystawę można oglądać na drugim piętrze ZCAS jeszcze przez dwa tygodnie. Zachęcamy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

czerwona panda (gość)

Darmowy obiad zwabił nawet słynnego miłośnika powiatowych resztek talerzowych (JJ). Bez komentarza