Kolejny sukces Academy FAIR - PLAY. Zakończył się 2-dniowy turniej w Przechlewie dla rocznika 2006 i młodsi. Drużyna z Football Academy "FAIR - PLAY" Złotów, zajęła drugie miejsce w turnieju

Kolejny sukces Academy FAIR - PLAY


Zakończył się 2-dniowy turniej w Przechlewie dla rocznika 2006 i młodsi. Drużyna z Football Academy "FAIR - PLAY" Złotów, zajęła drugie miejsce w turnieju.
W pierwszym dniu turnieju znaleźliśmy się w Grupie A z takimi zespołami jak: AP Chojnik Zielona Góra, Zjednoczeni Kaczory,MKS Chojniczanka Chojnice II, KS Gryf Słupsk, AP Junior Football Academy I. Pierwszy mecz turnieju graliśmy z Zjednoczeni Kaczory. Spotkanie nerwowe, widoczny był stres zawodników. Duża ilość niedokładnych podań w naszym wykonaniu. W rezultacie wynik meczu 0:0. Drugi mecz szybko strzelona bramka dla nas, ale nie utrzymaliśmy prowadzenia. Wynik meczu "Fair-Play-Chojniczanka 1:1. Trzeci mecz z Gryfem Słupsk od pierwszego gwizdka sędziego układał się dla nas bardzo dobrze. To nasza drużyna dyktowała warunki gry. Wynik meczu 3:1 dla "Fair-Play". Następne mecze z miejscową drużyną oraz z AP Chojnik to spotkania bardzo wyrównane. W obu przypadkach strzelamy bramki pod koniec meczu. Pierwszy dzień bez porażki! Awansowaliśmy do złotej grupy. W złotej grupie nasz zespół miał okazję rywalizować z Olimpijczykiem Kwakowo, AP Chojnik Jelenia Góra oraz U2 Bytów. W meczu z Olimpijczykiem Kwakowo wychodzimy szybko na prowadzenie, ale od tego czasu drużyna z Kwakowa przejęła inicjatywę strzelenia bramki. Bardzo dobra gra w obronie dała nam zwycięstwo 1:0. Drugi mecz przegrywamy z AP Chojnik 2:0. Każdy błąd w obronie kończył się stratą bramki "Fair-Play". W ostatnim meczu z U2 Bytów nasi zawodnicy niesieni dopingiem wygrywają 1:0.
Klasyfikacja końcowa:
1. AP Chojnik Jelenia Góra
2. UKS "Fair-Play" Złotów
3. Olimpijczyk Kwakowo
4. U2 Bytów
5. UKS Sława Jedynka Sławno
6. UKS Lider Rychnowy
7. Zjednoczeni Kaczory
8. MKS Chojniczanka Chojnice II
9. KS Gryf Słupsk
10. MKS Chojniczanka Chojnice I
11. AP Junior Football Academy I
12. AP Junior Football Academy II
Wielkie brawa dla naszych zawodników za wysiłek,który włożyli podczas całego turnieju. Czapki z głów !
Trzeba wspomnieć o wspaniałej grze Mateusza Klóski, który został wybrany do meczu gwiazd.
Skład "Fair-Play":
1. Mateusz Klóska
2. Miłosz Pająk
3. Max Pająk
4. Patryk Gacka
5. Oliver Alexewicz
6. Jakub Prabucki
7. Maks Goska
8. Piotr Gugała
9. Leszek Leszczyński
10. Szymon Nowak
11. Kacper Łuczak
12. Błażej Jaguś

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!