Kolejny zatrzymany z narkotykami

Kolejny zatrzymany z narkotykami (© KPP Złotów)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kolejny zatrzymany z narkotykami. Policjanci Powiatu Złotowskiego intensyfikują działania skierowane przeciwko przestępczości narkotykowej. Tym razem przyniosły one efekty w północnej części naszego powiatu, gdzie w ręce policjantów wpadł mężczyzna , który posiadał przy sobie różnego rodzaju narkotyki

Kolejny zatrzymany z narkotykami.
Policjanci Powiatu Złotowskiego intensyfikują działania skierowane przeciwko przestępczości narkotykowej. Tym razem przyniosły one efekty w północnej części naszego powiatu, gdzie w ręce policjantów wpadł mężczyzna , który posiadał przy sobie różnego rodzaju narkotyki.
Do realizacji doszło w minione sobotnie popołudnie, kiedy to policjanci z Komisariatu Policji w Okonku zatrzymali na gorącym uczynku mieszkańca gminy Okonek, który posiadał przy sobie marihuanę oraz kilka porcji amfetaminy. Już tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące nielegalnego posiadania różnego rodzaju narkotyków, które odebrali mu i zabezpieczyli policjanci z miejscowego Komisariatu. Sprawą posiadacza środków odurzających z pewnością zajmie się teraz Sąd.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!