Wyróżnienia - uczniowie klas I - III
Agnieszka Kozaruk Szkoła Filialna w Borowie
Lena Sikora Szkoła Podstawowa w Stare Przysiece Drugiej
Aleksander Trefoń Szkoła Podstawowa nr 3 Kościan
Alicja Szymańska Szkoła Podstawowa nr 3 Kościan
Nikola Frąckowiak Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan
Maja Kruk Szkoła Podstawowa w Starym Bojanowie
Michalina Lisiak Szkoła Podstawowa nr 1 Kościan
Wojciech Ambrowczyk Szkoła Podstawowa w Bronikowie
Julia Skrzypczak Szkoła Podstawowa w Śmiglu
Leon Napierała Szkoła Podstawowa nr 3 Kościan
Anna Dratwa Szkoła Podstawowa w Starym Bojanowie
Krystian Koczorowski Szkoła Podstawowa w Racocie
Zofia Flaczyk Szkoła Podstawowa w Racocie
Wojciech Hohorek Szkoła Podstawowa w Czempiniu
Zofia Piechowiak Szkoła Podstawowa w Starym Bojanowie
Jakub Frąckowiak Szkoła Filialna w Turwi
Lilianna Baranowska Szkoła Podstawowa nr 3 Kościan
Franciszek Garstka Szkoła Podstawowa nr 1 Kościan
Maja Pocztarek Szkoła Podstawowa w Racocie
Adam Poprawski Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan
Amelia Szymaniak Szkoła Podstawowa w Bronikowie
Oskar Firlej Szkoła Podstawowa nr 1 Kościan
Igor Stachowiak Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan
Zuzanna Mania Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan
Zofia Mokrzycka Szkoła Podstawowa nr 1 Kościan
Filip Andrzejewski Szkoła Podstawowa w Czempiniu
Ola Kułek Szkoła Podstawowa w Czempiniu
Nagrody - uczniowie klas I - III
I miejsce
Adam Leonarczyk Szkoła Podstawowa nr 1 Kościan
Katarzyna Teska Szkoła Podstawowa w Czempiniu
Bartosz Marciniak Szkoła Podstawowa w Racocie
II miejsce
Tomasz Trawiński Szkoła Podstawowa nr 1 Kościan
Oliwia Sikora Szkoła Podstawowa nr 3 Kościan
Bartosz Szymański Szkoła Podstawowa nr 1 Kościan
III miejsce
Tamara Nowak Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan
Amelia Kubiak Szkoła Filialna w Wonieściu
Herbert Kościański Szkoła Podstawowa w Starym Bojanowie
Wyróżnienia - uczniowie klas IV - VI
Paula Białożyt Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan
Lena Jankowska Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan
Alicja Ławniczak Szkoła Podstawowa w Starym Bojanowie
Zofia Kaczmarek Szkoła Podstawowa nr 1 Kościan
Daria Giersberg Szkoła Podstawowa w Głuchowie
Gabriela Tomowiak Szkoła Podstawowa nr 3 Kościan
Filip Padykuła Szkoła Podstawowa nr 3 Kościan
Julia Mania Szkoła Podstawowa w Bonikowie
Zuzanna Andrzejczak Szkoła Podstawowa w Bonikowie
Kinga Boś Szkoła Podstawowa w Starym Bojanowie
Dominika Grzesiak Szkoła Podstawowa w Kokorzynie
Maja Majchrzak Zespół Szkół w Krzywiniu
Gabriela Heigelmann Szkoła Podstawowa w Czempiniu
Wirginia Rybak Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan
Kacper Józefowski Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan
Wiktoria Ratajczak Szkoła Podstawowa w Starym Bojanowie
Nagrody - uczniowie klas IV - VI
I miejsce
Nikola Nyczka Szkoła Podstawowa w Starym Bojanowie
Dawid Wawrzyniak Szkoła Podstawowa nr 3 Kościan
Marianna Szott Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan
II miejsce
Szymon Nędzewicz Szkoła Podstawowa nr 3 Kościan
Weronika Mikołajczak Szkoła Podstawowa w Śmiglu
Sergiusz Kowalczyk Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan
III miejsce zajęli
Jagienka Wolanin Szkoła Podstawowa nr 3 Kościan
Igor Fortuniak Szkoła Podstawowa w Śmiglu
Magdalena Stężycka Szkoła Podstawowa nr 3 Kościan
Wyróżnienia - kategoria osób niepełnosprawnych
Tomasz Berdychowski Ośrodek Rehabilitacyjny w Kościanie
Beata Kaźmierczak
Zbigniew Trojanowski Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kościanie
Edyta Rypińska
Radosław Toś Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kościanie
Marta Witkowska
Anna Zajler
Wioletta Wojciechowska Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywiniu
Rafał Janowicz
Marian Dembski Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywiniu
Julia Szymkowiak
Magdalena Łączna Zespół Szkół Specjalnych w Kościanie
Łukasz Łuczak Środowiskowy Dom Samopomocy w Kościanie
Andrzej Duszyński
Ryszard Jankowski Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywiniu
Łukasz Stefaniak Zespół Szkół Specjalnych w Kościanie
Mateusz Przydrożny Zespół Szkół Specjalnych w Kościanie
Nagrody - kategoria osób niepełnosprawnych
I miejsce
Laura Andrzejewska
Mateusz Konik Zespół Szkół Specjalnych w Kościanie
Damian Mojs
II miejsce
Ewa Gunther Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kościanie
III miejsce
Klaudia Rypińska Ośrodek Wsparcia w Kościanie
Kalendarz siewu kwiatów
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?