Młodzi Spartanie halowym mistrzem OZPN Piła. Dzisiaj w Gołańczy odbyły się Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych OZPN Piła (rocznik 1999-2000), w których dzięki wygraniu grupy eliminacyjnej młodzi spartanie mieli możliwość zmierzenia się z najlepszymi drużynami w swojej kategorii wiekowej

Młodzi Spartanie halowym mistrzem OZPN Piła


Dzisiaj w Gołańczy odbyły się Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych OZPN Piła (rocznik 1999-2000), w których dzięki wygraniu grupy eliminacyjnej młodzi spartanie mieli możliwość zmierzenia się z najlepszymi drużynami w swojej kategorii wiekowej.
W fazie grupowej złotowianie trafili na zespoły Golnicy Ryczywół, Leśnika Margonin oraz Sokoła Szamocin. Po dwóch zwycięstwach i remisie przyszedł czas na półfinał. W nim podopieczni Damiana Sudoła nie dali żadnych szans Włókniarzowi Okonek zwyciężając 4-1. W finale na złotowską Spartę czekał zespół Pogoni Łobżenica, który także wygrał swoją grupę i półfinał. Mecz prowadzony pod dyktando naszych piłkarzy zakończył się zwycięstwem 2-0 i tym samym dał tytuł Halowego Mistrza Juniorów Młodszych.
Indywidualną nagrodę zebrał także Marcin Zepf, który został uznany bezapelacyjnie najlepszym bramkarzem turnieju.
Gratulacje dla trenera Damiana Sudoła i jego podopiecznych.

Wyniki spartan:
Sparta Złotów – Golnica Ryczywół 2-0
Sparta Złotów – Leśnik Margonin 3-0
Sparta Złotów – Sokół Szamocin 1-1
Półfinał: Sparta Złotów – Włókniarz Okonek 4-1
Finał: Sparta Złotów – Pogoń Łobżenica 2-0

Klasyfikacja końcowa:
1. Sparta Złotów
2. Pogoń Łobżenica
3. Sokół Szamocin
4. Włókniarz Okonek
5. Leśnik Margonin
6. Iskra Szydłowo
7. Zamek Gołańcz
8. Golnica Ryczywół

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!