Nasz strażak ponownie na podium w 12 poznańskim w półmaratonie

W niedzielę 14 kwietnia 2019 r. ponad 10 tyś biegaczy pobiegło ulicami miasta Poznań w 12 półmaratonie. Zwyciężył reprezentant Etiopii Abate Sijiyas Misganow z wynikiem 01:02:29, a najlepsza z kobiet została reprezentantka Kenii Jelagat Lilian z czasem 01:11:13. W biegu również uczestniczył nasz funkcjonariusz z KP PSP w Złotowie kpt. Piotr Manikowski, który zajął 50 miejsce open, a w kategorii Państwowa Straż Pożarna zajął 3 miejsce.

Podczas półmaratonu rywalizowali również służby mundurowe w swoich kategoriach:

III Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej o Puchar Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego.