Roman Koenig, człowiek z pozytywną energią. Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 2 Roman Koenig, człowiek z pozytywną energią. Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 2

(© Iwona Gabińska )

W dniu 8 maja w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 2 w Złotowie odbyło się spotkanie z Romanem Koenigiem, emerytowanym nauczycielem, trenerem i dziennikarzem.

Roman Koenig, człowiek z pozytywna energią. Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 2

Jedną z pasji Pana Romana jest opisywanie rzeczywistości za pomocą fraszek. Mnóstwo humoru i trafne spostrzeżenia to niewątpliwe walory utworów naszego gościa. Obecni na spotkaniu uczniowie klasy VIIa poznali niektóre fraszki w interpretacji autora, który na bieżąco wyjaśniał okoliczności ich powstania.

Interesujący sposób opowiadania naszego gościa zachęcał do słuchania. Tym bardziej, że każda opowieść zawierała jakieś przesłanie. Pan Roman ujął nas swoją życzliwością i przyjaznym nastawieniem do ludzi i przyrody. Nawiązał dobry kontakt z młodzieżą, którą zachęcał do aktywności i kreatywności. Dobra energia emanowała od Pana Romana już od samego początku, kiedy wszedł uśmiechnięty w koszulce z napisem ,,Lubię moją bibliotekę.”

Dziękujemy i liczymy na kolejne spotkanie.

Info. foto. Iwona Gabińska

Prognoza pogody dla Wielkopolski na poniedziałek (14 maja)


źródło: TVN Meteo/x-news.pl.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!