Skarpeta Św. Mikołaja - finał konkursu w Złotowie
VIII Konkurs Plastyczny pt.: „Skarpeta Św. Mikołaja.” połączony z VIII Powiatowym Konkursem Plastycznym pt.: „Skarpeta Św. Mikołaja”, był współfinansowany ze środków Gminy Miasto Złotów oraz Powiatu Złotowskiego reprezentowanego przez Zarząd Powiatu Złotowskiego. komisja w składzie: mgr Magdalena Wacyk-przewodnicząca , mgr Dyrektor POPP- Aldona Chamarczuk, mgr Jerzy Jelonek -członek, oceniła i nagrodziła uczestników konkursu w następujących kategoriach wiekowych:
Kategoria IV: Szkoła Podstawowa KL. IV – VI
I miejsce
Klaudia Kołda - Szkoła Podstawowa nr 2 w Złotowie
I miejsce Jakub Kołda Szkoła Podstawowa nr 2 w Złotowie
II miejsce - Szymon Doberstein - Szkoła Podstawowa w Okonku
III miejsce - Laura Możdżeń - Szkoła Podstawowa w Sławianowie
WYRÓŻNIENIA
Jakub Pasisz - Publiczna Szkoła Podstawowa w Śmiardowie Złotowskim
Gabriela Kurzyna - Szkoła Podstawowa w Jastrowiu
Patryk Kruszyński - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Radawnicy
Maja Winiarczyk - Szkoła Podstawowa w Łąkiem
Jakub Kelich - Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Wiśniewce
Dominik Gronowski - Szkoła Podstawowa w Lipce
Filip Nita - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Stawnicy
Rafał Mościcki - Zespół Szkół w Tarnówce
Anna Bielecka - Szkoła Podstawowa w Świętej
Kategoria IV: Gimnazjum
I miejsce - Julia Wojtuń - Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie
Kinga Taflińska - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Jastrowiu
II miejsce - Dawid Bugajski - Niepubliczne Gimnazjum w Jastrowiu
Justyna Gołębiowska - Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Jastrowiu
III miejsce
Edyta Wieczorek - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Jastrowiu
Sylwia Peciak - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Jastrowiu
Maja Sawicka - Gimnazjum nr 2 w Złotowie
WYRÓŻNIENIA
Paweł Lewandowski - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence
Mariusz Formella - Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Jastrowiu
Adrianna Wasińska - Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie
Joanna Łangowska - Gimnazjum nr 2 w Złotowie
Julianna Drzeżdżon - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Jastrowiu
Joanna Kruszyńska - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Jastrowiu
Weronika Kowalska - Gimnazjum w Łąkiem
Paulina Rutkowska - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Jastrowiu
Karolina Piernicka - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Jastrowiu
Marcin Sobótka - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence
Patryk Dalke - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence
Bartosz Smolarek - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence
Roksana Brewka - Gimnazjum w Zakrzewie
Michał Tymiński - Gimnazjum w Zakrzewie
Natalia Chwarścianek - Gimnazjum w Zakrzewie
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
I miejsce - Justyna Podgórska - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie Technikum nr 1 w Jastrowiu
Remigiusz Imosa - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie Technikum nr 3 w Złotowie
II miejsce - Aleksandra Musiał Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie - Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2 w Złotowie
Anita Karasińska - Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie
III miejsce - Małgorzata Dzik - Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie
Katarzyna Jędrzejewska - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie
Technikum nr 1 w Jastrowiu
Klaudia Murach - Zespół Szkól Ekonomicznych w Złotowie
WYRÓŻNIENIA
Adrianna Masternak - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie
Technikum w Krajence
Józef Czachór - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie
Technikum nr 3 w Złotowie
Jak postępować, aby chronić się przed bólami pleców
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?