W ostatnich dniach października w Polsce i na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Animacji. Jest to święto ustanowione na cześć pierwszego, publicznego pokazu animacji Theatre Optique Emile Reynaud'a w Grevin Museum w Paryżu. W ramach obchodów odbywają się pokazy filmów animowanych, wystawy, koncerty.

SM Piast dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Animacji

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Złotowie zaprosiła w poniedziałek 30 października br. do klubu "Ziemowit" przy ul. Boh. Westerplatte 12 ("rampa") dzieci w wieku przedszkolnym na seanse bajek. Z okazji Międzynarodowego Dnia Animacji ponad 100 osób obejrzało przygody pogodnej słoniczki Elli, która uwielbia wesołą zabawę. Każdego dnia razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Zdarza się, że ich zabawne przygody i próby pomagania innym nie zawsze idą zgodnie z planem. Jednak przy odrobinie wyobraźni, pracy zespołowej oraz z pomocą wyjątkowego, magicznego kapelusza, Ella rozwiązuje codzienne problemy.
Na koniec seansu każde dziecko otrzymało słodkie upominki.
Następna edycja międzynarodowego dnia animacji już za rok.

info. SM Piast w Złotowie

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!