Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy dla złotowian Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy dla złotowian

SM Piast w Złotowie zaprasza na wyjazd do Torunia z atrakcjami.

Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy dla złotowian

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Piast” w Złotowie zaprasza na:
WYJAZD DO TORUNIA - NIEDZIELA, 10 grudnia 2017
WYJAZD o godz. 11:00 - POWRÓT o godz. 19:00.

W programie:

- zwiedzisz ŻYWE MUZEUM PIERNIKA, gdzie pod okiem Mistrza Piernikarskiego i uczonej Wiedźmy Korzennej - poznasz wszelkie rytuały związane z wypiekiem piernika. Własnoręcznie przygotujesz ciasto i - przy użyciu drewnianych form - wypieczesz z niego toruńskie specjały.
- odwiedzisz TORUŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY, gdzie będziesz mógł zakupić produkty niezbędne do organizacji świątecznej kolacji, znaleźć inspirację dla cudownych gwiazdkowych upominków, ale również degustować grzańca, czy proponowane przez restauratorów przysmaki. Wystawcy oferować będą rękodzieło, ozdoby świąteczne, pamiątki, regionalne produkty spożywcze oraz własnego wyrobu.

KOSZT – 10,00 PLN
ZGŁOSZENIA przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00 w sekretariacie „SM Piast” przy ul. Norwida 5 lub pod nr tel. 67 263 34 51. UWAGA! Decyduje kolejność zgłoszeń!

ZAPRASZAMY

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Hmm (gość)

No widzicie w Toruniu możesz kupić nawet jednego piernika i wypić kawe.A w Złotowie? gdzie jest kawa i pierniki na sztuki? Jedynie Cafe magazyn ma kawę ,w przyzwoitej cenie i ładny wystrój i nikt nikogo nie podsłuchuje przy stoliku..
reszta do poprawki...