Turniej Waterpolo w Złotowie. Pięć drużyn z trzech województw, rywalizowało w Turnieju Waterpolo rozegranego na pływalni Laguna w Złotowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju. Wyniki podamy później

Turniej Waterpolo w ZłotowieW sobotnim Turnieju Waterpolo, jaki miał miejsce w złotowskiej Pływalni Laguna, rywalizowało pięć zespołów. Mecze zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Odbyło się łącznie 10 spotkań. Najlepszą drużyną okazał się TKKF Wodnik Więcbork, który wygrał wszystkie swoje mecze zdobywając tym samym złote medale i puchar ufundowane przez Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej. Srebro zdobyli wodniacy ze Słupska, którzy już kolejny raz uczestniczą w złotowskich rozgrywkach. Złotowianie okazali się bardzo gościnni zajmując miejsca 3-5: 3. ZCAS, 4. Strażacy, 5. BRX.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!