Wielki finał już dziś! Zagłosuj na swoje przedszkole, przedszkolankę i grupę maluchów. Wielki finał już dziś! Zagłosuj na swoje przedszkole, przedszkolankę i grupę maluchów.

Dzisiaj kończy się nasza wielka akcja "Przedszkole na Medal". Ostateczne wyniki plebiscytu i zwycięzców w każdym powiecie poznamy w czwartek 24 maja o godzinie 22 – wtedy zakończy się głosowanie.

Wielki finał już dziś! Zagłosuj na swoje przedszkole, przedszkolankę i grupę maluchów.

Wspólnie wybieramy najlepsze przedszkola i nauczycielki przedszkolne oraz najsympatyczniejsze grupy maluchów w każdym z wielkopolskich powiatów. Jeszcze tylko jutro można oddać głos na swoich faworytów!
Żeby to zrobić wystarczy wysłać SMS pod numer 72 355 (koszt 2,46 zł z VAT), w treści wpisując odpowiedni prefiks – numer podany przy wybranym kandydacie. W odpowiedzi na SMS-a, poza zaliczeniem głosu do plebiscytu, głosujący dostanie kod dostępu do aktualnego e-wydania „Głosu”.

Na pewno warto znaleźć się na powiatowym podium, bo na każdego z trzech laureatów z każdej kategorii w każdym powiecie czekają wspaniałe nagrody.

Więcej informacji i wszystkie prefiksy dostępne są na stronie:

http://www.gloswielkopolski.pl/plebiscyty/a/przedszkole-na-medal-najlepsze-przedszkola-i-nauczycielki-najsympatyczniejsze-maluchy-juz-jutro-koniec-glosowania,13024757/?utm_source=HP&utm_medium=aliasprzedszkolenamedal&utm_campaign=PRZEDSZKOLE

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!