W poniedziałek 27. listopada odbyła się w sali sesyjnej Urzędu Miasta promocja trzeciej już edycji Złotowskiego Kalendarza 2018.

Złotowski Kalendarz 2018 - trzecia edycja - już jest

Złotowski Kalendarz 2018 to już trzecie wydanie ciekawych informacji o Złotowie i złotowianach. Oprócz kalendarium na 12 miesięcy 2018 roku można w nim znaleźć informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych i społecznych, w których udział brali mieszkańcy. Zamieszczone wywiady przybliżają również sylwetki złotowian. Kalendarz, można kupić w Muzeum Ziemi Złotowskiej.
W drugiej części spotkania w Urzędzie Miasta zebrani dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o złotowskiej Bibliotece, która w tym roku obchodziła 70-lecie istnienia, a o której historii również można przeczytać na stronach Kalendarza. Odbyła się również prezentacja osiągnięć złotowskiej Sparty, która w przyszłym roku będzie obchodziła swoje 90-lecie. Na zakończenie muzyczne Bum bum rurki wciągnęły wszystkich do wspólnej zabawy.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!