Wysokie zwycięstwo seniorów Hydropex Sparta Złotów

Karol Potapowicz
Seniorzy Sparty Złotów w meczu wyjazdowym wysoko pokonali zespół Tarnovia Tarnówka. Zasłużone trzy punkty wyjechały do Złotowa.

Na boisku w Tarnówce rozegrano dzisiaj mecz ligi okręgowej w którym zmierzyły się drużyny seniorów Hydropex Sparta Złotów i Tarnovia Tarnówka.
Pierwsza połowa meczu to jednobramkowe prowadzenie zespołu Sparty w 29 minucie meczu po strzale Brzezińskiego. W 35 minucie Tarnovia nie wykorzystała rzutu karnego. Wynik do szatni 0:1. W 52. minucie po strzale Wojciechowskiego Sparta prowadziła juz 2:0.

Nie trzeba było długo czekać na kolejne trafienie Sparty. Na 0:3 wynik podwyższył Marcinkowski. W 66. było już 0:4 po strzale Wojciechowskiego. Kolejna bramkę dla Sparty zdobywa w 73. minucie Wenda.
Gospodarze odpowiedzieli kontaktową bramką w 78. minucie. Strzelcem - Stanek.
Na 1:6 w 85. minucie meczu wynik podwyższył Krzysztof Wojciechowski.

Tarnovia Tarnówka - Hydropex Sparta Zlotów 1:6