Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego. Jakub Chmielewski wciąż niepokonany w Eko-Drew pierwszej lidze

Dariusz Stanecki
Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego. Pierwsza Liga.
W szóstej kolejce nie odnotowano żadnych niespodzianek . Swoje mecze wygrali faworyci. M.Chmielewski pewnie pokonał walczącego o utrzymanie Roberta Kotysa. Konrad Kopczak dość pewnie pokonał, niepokonanego do tej pory D.Dąbrowskiego.

Bardzo ważne spotkanie odbyło się w dolnych rejonach tabeli. P. Hibner pokonał D.Tuckiego 2-1. W drugim secie Przemysław prowadził 5-2 i zamiast zgarnąć komplet punktów musiał zadowolić się zwycięstwem za 2 punkty. W siódmej kolejce spotkali się J.Chmielewski z D.Dąbrowskim.

Daniel w poprzednim sezonie dwukrotnie pokonał Jakuba co było wielka sensacją. W obecnych rozgrywkach Daniel rozpoczął ten mecz od zwycięstwa pierwszego seta i zanosiło się na kolejną niespodziankę. Kuba jednak pozbierał się w porę i wygrał całe spotkanie 2-1.

Do sporej niespodzianki doszło w meczu P.Hibnera i R.Kotysa. Ten drugi niespodziewanie pokonał Przemysława i wskoczył na szóstą pozycję w tabeli. (Tabela wyników w Galerii zdjęć).

Zobacz więcej na stronie: tenisczarne.pl