18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Jastrowie: Mecz siatkówki Polonia Jastrowie-Liskowiak Lisków. Wygrana Jastrowia 3:0 [GALERIA]

Jakub Kosecki
Skuteczny blok był kluczem do zwycięstwa Polonii
Skuteczny blok był kluczem do zwycięstwa Polonii KK
Polonia Jastrowie pewnie pokonała 3:0 Liskowiaka Lisków w meczu 3 ligi A siatkówki mężczyzn, który odbył się 16 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Jastrowiu.

Siatkarze z Jastrowia nie okazali się zbyt gościnnym zespołem dla zawodnikó z Liskowa.

Pierwsze dwa sety to pewna gra Polonistów w ataku i świetny blok na siatce, dzięki któremu siatkarze z Liskowiaka zdobyli tylko 20 punktów w pierwszym secie i zaledwie 14 w drugim.

Dużo więcej emocji kibicom zapewnił set trzeci. Jastrowianie poczuli się chyba już zbyt pewnie i nieco oddali inicjatywę.

Siatkarze z Liskowa grali punkt za punkt z wygrywającym już 2:0 w setach Jastrowiem. Efektem tego było pierwsze prowadzenie w secie gości 11:10.

Poloniści zdając sobie sprawę, iż oddanie tego seta może zmienić losy całego spotkania ponownie zaczęli grać na pełnych obrotach.

Mozolnie i już nie z taką łatwością odrobili punkt straty do Liskowa i ostatecznie wygrali całego seta 25:22, a spotkanie 3:0.