Kiepskie noty Lechitów po chorzowskiej klęsce

Jacek Pałuba
Niestety, Artiom Rudnev  dwa razy trafił piłką w słupek
Niestety, Artiom Rudnev dwa razy trafił piłką w słupek Marek Zakrzewski
Trenerowi Jose Bakero władze Lecha wystawiły już ocenę. My zaś oceniamy zawodników Kolejorza.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Krzysztof Kotorowski 5
Bramkarz Kolejorza absolutnie nie mógł obronić strzału Marka Zieńczuka z wolnego z ponad 34 metrów. Przy stracie pierwszego gola, najpierw obronił strzał rywala, ale "poprawki" Wołąkiewicza nie mógł przewidzieć.

Grzegorz Wojtkowiak 4

Na początku próbował rajdów prawą stroną. Potem jednak ich zaniechał. Kilka razy dał się ograć rywalom, którzy potem dośrodkowywali w pole karne. Jak na reprezentanta kraju, to zdecydowanie za mało.

Manuel Arboleda 3
Kolumbijczyk swoimi faulami sprawił, że chorzowianie wykorzystali dwa stałe fragmenty i już do przerwy prowadzili 2:0. "Maniek" jest cieniem gracza, który półtora roku temu walczył z europejskimi potentatami. To już zamierzchła historia...

Siergiej Kriwiec 3
Białorusin zatracił swoje wszystkie walory, jakie miał jeszcze w przeszłości. Kiedyś widział wiele na boisku i skutecznie rozdzielał piłki do kolegów. Dzisiaj jest tak samo zagubiony, jak wszyscy.

Aleksandar Tonew 4
Młody Bułgar miał być skutecznym uzupełnieniem Rudniewa w ataku. Rzeczywiście Tonew się stara, biega po obu stronach boiska i szuka miejsca do strzału. Ale w Chorzowie nic mu nie wychodziło, tak jak całej drużynie.

Artiom Rudnev 5
Ponownie, przynajmniej w pierwszej połowie, robił więcej na boisku niż do niego należało. Po strzale w słupek mogło się wydawać, że za chwilę łotewski snajper trafi do siatki. Niestety, to były tylko pobożne życzenia.