Korona Stróżewo-Sparta Złotów 0-4 IV kolejka PKO

Karol Potapowicz
Korona Stróżewo-Sparta Złotów
Korona Stróżewo-Sparta Złotów Karol Potapowicz
Korona Stróżewo-Sparta Złotów 0-4 IV kolejka PKO [FOTO] W meczu IV kolejki PKO Sparta pewnie pokonała na wyjeździe Koronę Stróżewo 4-0. Zapraszamy na relację z meczu.

Korona Stróżewo-Sparta Złotów 0-4 IV kolejka PKO.

Pierwsza połowa zaczęła się bardzo dobrze dla naszego zespołu.Już w 9min. spotkania po rzucie wolnym wykonywanym przez M.Chudzińskiego Sparta objęła prowadzenie 1-0.Od tego momentu lekką przewagę osiągnęli gospodarze,którzy co rusz atakowali bramkę złotowian.Jednak duże słowa pochwały zasłużył bramkarz Sparty Maciej Gruba ,który kilkukrotnie uchronił ładnymi interwencjami od utraty bramki.

Pierwsza połowa połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla Sparty.Druga połowa to już zdecydowana przewaga Sparty.W 50 min.po indywidualnej akcji M.Chudzińskiego i rajdzie przez pół boiska Sparta prowadziła już 2-0.

W 65min.po dwójkowej akcji W.Fertikowski-M.Chudziński ten drugi podwyższa na 3-0 i tym samym zdobywa swoją trzecią bramkę w tym meczu.

Ostatnia bramka w meczu pada w 70min.po podaniu popularnego 'Chudego' w sytuacji sam na sam znalazł się R.Jaszczyk i bez problemów pokonała bramkarza Korony i tym samym ustalił wynik meczu na 4-0 dla Sparty.
To kolejny wygrany mecz Sparty w Tym sezonie. Gratulujemy.