Krajeńska Akademia Tenisowa na turnieju

Karol Potapowicz
Krajeńska Akademia Tenisowa na turnieju KAT
Krajeńska Akademia Tenisowa na turnieju. W sobotę 19.12.2015 zawodnicy KAT wzięli udział w Gwiazdkowym Turnieju Tenisa w Szczecinku. W zawodach brało udział około 60 zawodników. KAT wystartowała w 3 kategoriach

W sobotę 19.12.2015 zawodnicy KAT wzięli udział w Gwiazdkowym Turnieju Tenisa w Szczecinku. W zawodach brało udział około 60 zawodników. KAT wystartowała w 3 kategoriach.
- Pierwszy Krok Tenisowy - Laura Szwajcer
- Mini Tenis (czerwony) - Sławek Meller, Julia Szpot
- Midi Tenis (zielony) - Ignaś Adler, Dawid Wawrzon
Laura przeszła wszystkie konkurencje bezbłędnie i zajęła wraz z resztą startujących zawodników I miejsce.
Sławek rozegrał w swojej kategorii bardzo dobre mecze. Niestety zabrakło mu szczęścia i przegrał dwa najważniejsze mecze 9:10. Szpotka wyszła z grupy, lecz w ćwierćfinale uciekła jej koncentracja i przegrała mecz z zawodnikiem ze Szczecinka. Mecz o V miejsce natomiast wygrała, tym samym zdobywając puchar oraz nagrody rzeczowe.
W kategorii zielonej , Ignaś z Dawidem, grając zielonymi piłkami (na treningach gramy pomarańczowymi, które są 25% wolniejsze), zdobyli kolejne punkty doświadczenia w swojej tenisowej karierze.
Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki wraz z nagrodami rzeczowymi.