Krajeńska Akademia Tenisowa na turnieju

Karol Potapowicz
Krajeńska Akademia Tenisowa na turnieju KAT Krajenka
Krajeńska Akademia Tenisowa na turnieju. W Poznaniu odbył się ósmy i ostatni w tym roku turniej o puchar Magdy LINETTE w kat. czerwonej TENIS 10

W Poznaniu odbył się ósmy i ostatni w tym roku turniej o puchar Magdy LINETTE w kat. czerwonej TENIS 10.
W finałowym turnieju wzięło udział 24 zawodników których podzielono na 5 grup. Pierwsze i drugie miejsce dawało awans do rundy finałowej. Nasza zawodniczka (KAT), Julia Szwajcer, awansowała z drugiej pozycji do rundy finałowej. Zwycięzcą ósmego turnieju został Kamil Kęsy i to właśnie z nim przegrała Julia w ćwierćfinale. Po ośmiu turniejach w klasyfikacji generalnej kolejność wyglądała następująco:
1. Patryk Sarnowski (UKS DWÓJKA ZIELONA GÓRA)
2. Amelia Paszun (KT SKÓRZEWO)
3. Jakub Chmiel (AZS POZNAŃ)
.....
8. Julia Szwajcer (KAT).
Julia Szpot zajęła w rankingu 40 miejsce, Ignaś Adler - 51 (zagrali 1 turniej)
Ranking obejmował 61 zawodników.
W kategorii niebieskiej Franiu Gański został sklasyfikowany na miejscu 15-tym ( na 40 zawodników ). Franek także wziął udział w jednym turnieju.
Julce gratulujemy dobrych występów - teraz czas na kategorię pomarańczową.