Mistrzostwa Polski w Karate Fudokan

Karol Potapowicz
Mistrzostwa Polski w Karate Fudokan Kinga Stachowiak
Mistrzostwa Polski w Karate Fudokan. W Sosnowcu zostały rozegrane XI Indywidualne Mistrzostwa Polski w Karate Fudokan. Stowarzyszenie Satori po raz trzeci z kolei zajęło 2 miejsce w ogólnej klasyfikacji medalowej klubów

W Sosnowcu zostały rozegrane XI Indywidualne Mistrzostwa Polski w Karate Fudokan. Stowarzyszenie Satori po raz trzeci z kolei zajęło 2 miejsce w ogólnej klasyfikacji medalowej klubów.
Było to pozytywnym zaskoczeniem, ponieważ w zawodach wzięło udział jedynie 5 zawodników Stowarzyszenia Satori (Madej Roman, Zając Aleksandra, Król Paulina, Koczenasz Joanna oraz Wójcicka Oliwia), którzy wywalczyli 3 złote, 3 srebrne i 4 brązowe medale.
Ola Zając po raz kolejny nas nie zawiodła i w rankingu zawodników zajęła 2 miejsce.
SZCZEGÓŁOWE WYNIKI:
KADECI
Joanna Koczenasz - 1 miejsce w Kata Kobudo, 2 miejsce w Kumite Klasycznym
Oliwia Wójcicka - 1 miejsce w Kumite Klasycznym, 2 miejsce w Kumite Wolnym
JUNIORZY
Paulina Król - 3 miejsce w Kumite Wolnym
Aleksandra Zając -1 miejsce w Kumite Klasycznym, 2 miejsce w Kumite Wolnym, 3 miejsce w Kata
WETERANI
Roman Madej - 3 miejsce w Kata, 3 miejsce w Kumite Klasycznym.

Podczas mistrzostw odbył się też III Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików o Puchar Prezesa PZKF.