Wiesław Szmagaj
W inauguracyjnym meczu II Ligi PLF drużyna Car Factory Futsal Powiat Pilski uległa Orlikowi Mosina 2:3.

Spotkanie odbyło się w Powiatowej Hali Sportowej w Pile. Pilanie objęli prowadzenie w 2’ po celnym trafieniu Macieja Chromca. Pierwsza połowa meczu zakończyła się prowadzeniem naszego zespołu 1:0.

Tuż po przerwie, w 23’ na 1:1 z rzutu karnego wyrównał Serhii Chamukha. Pięć minut później Car Factory Futsal Powiat Pilski odzyskał prowadzenie po golu samobójczym, kiedy nasza drużyna grała w przewadze. Końcówka meczu należała jednak do gości. Najpierw do bramki gospodsarzy trafił Serhii Chamukha (37’), a wynik spotkania na 2:3 ustalił Tomasz Gajewski (39’).

Wyniki pozostałych spotkań 1. kolejki II Ligi PLF (makroregion II): Wiara Lecha Poznań – Zawisza Bydgoszcz 8:2, Stowarzyszenie Gostyński Futsal – Piast Poniec Futsal Leszno 7:4. Mecz KP Dexon Września – CHFT JS Power-Pol Chełmża został przełożony na 16 grudnia.

W rozgrywkach prowadzi Wiara Lecha Poznań (3 pkt.), przed Stowarzyszeniem Gostyński Futsal (3). W najbliższy weekend Car Factory Futsal Powiat Pilski będzie pauzował.

Na drugoligową inaugurację Car Factory Futsal Powiat Pilski ...