Perfecta Złotów wysoko pokonała Piast Zalesie

Karol Potapowicz
Złotowska Perfecta rozegrała dzisiaj swój mecz ligowy. Daleko w tyle piłkarze Perfecty pozostawili przeciwników, wygrywając mecz z dużą przewagą.

W meczu V. kolejki ligi LZS zespół KS Perfecta Złotów spotkał się z zespołem Piast Zalesie. Mecz odbył się w zmiennych warunkach pogodowych. Podczas pierwszej połowy silne opady deszczu utrudniały grę.

Złotowski zespół do szatni po pierwszej połowie schodził z 5 bramkową przewagą (5:0). W drugiej połowie meczu piłkarze Perfecty dołożyli do wyniku jeszcze 4 bramki. Zaspołowi Piasta Zalesie tylko raz udało się umieścić piłkę w bramce gospodarzy.

Bramki dla Perfecty zdobyli: Ryngwelski x5, Balawander, Selcke i Szymański.

Perfecta Złotów - Piast Zalesie 8:1.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu.