Perfecta Złotów zwyciężyła w meczu z Włókniarzem Okonek

Karol Potapowicz
Rozpoczęła się runda wstępna Pucharu Polski. Na boisku przy ul. Wioślarskiej w Złotowie spotkały się zespoły Perfecta Złotów i Włókniarz Okonek. Po zaciętym do ostatniego gwizdka meczu lepsi okazali się piłkarze ze Złotowa

Złotowska Perfecta pokonała dzisiaj na stadionie w Złotowie zespół Włókniarza Okonek. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem remisowym 2:2.
Druga połowa spotkania to zdecydowanie lepsze zakończenie akcji po stronie Perfecty Złotów. Udało im się zdobyć jeszcze 4 bramki i zwyciężyć 6:5.

Bramki dla Perfecty Złotów zdobyli: Michał Pankanin x3, Dawid Balawander x2, Karol Ryngwelski
Bramki dla Włókniarza strzelili: : Mateusz Lewandowski, Marcin Bednarek, Mateusz Paszkowski, Jędrzej Płochocki, Jan Giedrojć.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu.