Piąte zwycięstwo kadetek SPS Sparta Złotów. Fotel lidera w tabeli utrzymany

Karol Potapowicz
SPS Sparta Złotów
Spartanki odnotowały kolejne zwycięstwo. W tym sezonie zawodniczki SPS Sparta Złotów nie straciły jeszcze seta.

Piąte zwycięstwo 3:0 kadetek SPS Sparta Złotów.

Nasze kadetki w dzisiejszej środowej kolejce gościły w dalekim Kaliszu gdzie graliśmy z MUKS Jantar Kalisz Akademia Siatkówki . Mecz odbył się z pełną kontrolą naszego zespołu gdzie w setach wygrywamy kolejno 25:17, 25:12, 25:11.
Pozostajemy zatem liderem tabeli naszej grupy, gdzie w tym sezonie nie straciliśmy jeszcze seta.
Mimo zwycięstwa dziewczyny chcą więcej, wracamy więc do Złotowa z chęcią jeszcze cięższej pracy na treningach. - powiedzial trener Dawid Erwardt