Wybierz region

Wybierz miasto

  PLACE TO BE. Miejsce z pasją

  Wypijesz tam najlepszą kawę w mieście albo ugasisz pragnienie kraftowym piwem. Zjesz najsmaczniejsze brownie, tartę albo zasmakujesz w autorskim, slow foodowym menu. Nacieszysz oko ciekawie urządzonym wnętrzem. Każdy z nas zna takie miejsce w Poznaniu, w którym uwielbia spędzać czas i którego klimat tworzą ludzie z prawdziwą pasją. Zresztą nie tylko w Poznaniu - bo lokale takie coraz częściej pojawiają się również w innych miastach Wielkopolski. Z Waszą pomocą chcemy wybrać najlepsze z nich. Dlatego rusza pierwsza edycja naszej akcji Place to Be. Miejsce z pasją! Zapraszamy do udziału w naszym plebiscycie!

  Od piątku (12.08) każdy może zgłaszać swoje ulubione miejsce na kulinarnej i towarzyskiej mapie Wielkopolski. Bo zgłaszane miejsce powinno tętnić życiem! Na kolejnych kandydatów czekać będziemy aż do 31 sierpnia.

  Głosowanie wystartuje już 22 sierpnia. Czekamy na Wasze ulubione miejsca tworzone z Pasją!

  Jak zgłosić swoje ulubione miejsce:

  Od piątku (12.08) czekamy na Wasze propozycje najlepszych miejscówek. Wysyłajcie je pod adres poznan@naszemiasto.pl. Zgłaszane miejsca muszą znajdować się Poznaniu lub Wielkopolsce. Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę i krótki opis waszego ulubionego miejsca, przynajmniej jedno zdjęcie lokalu albo pozycji z jego menu oraz dane osoby zgłaszającej (imię, nazwisko, adres, e-mail oraz nr telefonu - do wiadomości redakcji). Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31.08 o g. 12.00.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Czy wiesz, jak pomóc ofierze wypadku? Pytania z testu na prawo jazdy.