Sparta Złotów kontra Wełna Skoki 1:5

Karol Potapowicz
Sparta Złotów kontra Wełna Skoki 1:5 Rafał Laska
Sparta Złotów kontra Wełna Skoki 1:5. W niedzielę 8 września rozegrano kolejny mecz 6 kolejki PKO. SPARTA przegrała w Skokach z Wełną Skoki 1-5. Przetrzebiona kontuzjami,wyjazdami oraz pracą zawodników złotowska Sparta jechał do Skoków praktycznie 'gołą' jedenastką.

Sparta Złotów kontra Wełna Skoki 1:5.

Brakowało 7 zawodników. Trener A.Bednarek na mecz w Skokach był zmuszony zabrać 3 juniorów aby Sparta mogła zacząć mecz w 11. Zaczęło się bardzo dobrze bowiem to nasz zespół po akcji M.Zaorskiego-M.Chudzińskiego wyszedł na prowadzenie po sprytnym strzale popularnego 'Chudego'.

Jednak pod koniec pierwszej połowy gospodarze po rzucie karnym wyrównali na 1-1 i do przerwy mieliśmy remis.Druga połowa to zdecydowana przewaga Wełny,która zdobyła 4 bramki nie pozostawiając złudzeń kto w tym dniu panował na boisku.Na pochwałę w naszym zespole zasłużyło 3 juniorów,dla których był to debiut w drużynie seniorów.Niestety, po raz kolejny na minus zasługiwała postawa sędziego bocznego p.Płotki,który tego dnia chyba był na innym meczu....Częste pomyłki liniowego utrudniały grę zawodnikom obu drużyn.