Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Złotów: Amatorska Liga Piłki Siatkowej. Wyniki z 14 lutego [GALERIA]

Jakub Kosecki
Stolmix i Atut Finance stoczyły najbardziej wyrównany pojedynek
Stolmix i Atut Finance stoczyły najbardziej wyrównany pojedynek KK
Walentynkowy wieczór nie wszyscy spędzali na romantycznych kolacjach, siatkarze ligi amatorskiej jak zwykle w czwartek rozegrali swoje koleje mecze.

14 lutego w hali widowiskowo-sportowej ZCAS rozegrano cztery mecze.

SBL Zakrzewo gładko pokonał Marvela 3:0, w setach do 12, 21 i 17.

O tej samej porze na sąsiednim boisku Strażacy nie mieli najmniejszych problemów z Zabajką Stawnica wygrywając również w setach 3:0, do 18, 21 i 13.

Najbardziej wyrównanym spotkaniem tego dnia był pojedynek pomiędzy Stolmixem, a Atutem Finance..

Pierwszego seta gładko do 17 wygrał Atut, aby w następnym ulec również zdecydowanie do 18.

Dwa kolejne sety to wyrównana gra na siatce i walka punkt za punkt. Ostatecznie oba starcia wygrał Stolmix do 24.

W tym samym czasie na drugim boisku Pogromcy wreszcie dostosowali grę do do swojej nazwy i rozgromili Hipo-Wip 3:0, w setach do 13, 22 i 22.