Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Złotów: Amatorska Liga Piłki Siatkowej. Wyniki z 28 lutego [GALERIA]

Jakub Kosecki
Porażka lidera rozgrywek Proj-Maru ze Stolmixem to największa niespodzianka kolejki z 28 lutego Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w Złotowie.

Mecz Proj-Maru ze Stolmixem, zajmującym piąte miejsce w tabeli zapowiadał się ciekawie, ale tylko nieliczni dopuszczali porażkę lidera.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli Proj-Maru, który gładko wygrał pierwszego seta do 15. Druga odsłona to wyrównana i zacięta walka, z której zwycięsko na przewagi do 27 wyszedł Stolmix.

W trzecim secie musiał jednak uznać przewagę lidera przegrywając do 21.

Wygrywający w tym momencie Proj-Mar w setach 2:1 nie potrafił jednak rozstrzygnąć całego spotkania na swoją korzyść i uległ Stolmixowi w czwartym secie do 20.

Do wyłonienia zwycięzcy konieczny więc był tie break, w który po wyrównanej walce minimalnie do 14 wygrał Stolmix.