Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Złotów: Ćwierćfinały Złotowskiej Ligi Futsalu [GALERIA]

Jakub Kosecki
Piłkarze Zabajki 2 zbyt wcześnie uwierzyli w swoje zwycięstwo
Piłkarze Zabajki 2 zbyt wcześnie uwierzyli w swoje zwycięstwo KK
Dzisiejszego dnia na hali widowiskowo-sportowej spotkało się osiem najlepszych drużyn Złotowskiej Ligi Futsalu.

Zdecydowanie najciekawszym i najbardziej dramatycznym meczem okazał się ćwierćfinał w wykonaniu zespołów Piasta i Zabajki 2.

Zabajka szybko objęła prowadzenie i systematycznie je powiększała udanie kontrując zaskoczonych i bezradnych zawodników Piasta, którzy na przerwę schodzili aż z trzy bramkową strata do rywala.

Mylili się jednak ci, którzy uważali że mecz jest już rozstrzygnięty i co najwyżej Zabajka dołoży kolejne gole.

W drugiej połowie zawodnicy Piasta nie mając nic do stracenia postawili wszystko na jedną kartę grając bardzo wysoko i agresywnie.

Efektem takiej postawy był gol kontaktowy zdobyty przez Michała Głyżewskiego oraz kolejne dwa trafienia jego kolegów z zespołu.

Zabajka miała jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale żadnej nie zdołała zamienić na zwycięską bramkę.

Mecz zakończył się remisem 3:3, a w rzutach karnych skuteczniejsi okazali się zawodnicy Piasta wygrywając 5:4.

Wyniki pozostałych ćwierćfinałów:

Old Stars

1:3 Klan (0:1)
Gwda Kamień

2:4 De-formacja (1:1)
Restauracja Millenium 1:0 OSKP Unimwtal (0:0)

Pary półfinałowe:

Piasta - Klan
De-formacja - Restauracja Millenium

Mecze półfinałowe oraz finał odbędą się już w niedzielę 17 lutego od godziny 16.30. Zapraszamy.