Złotów: Siatkówka kobiet: MLKS Sparta Złotów-SKF KS Poznań 3:1 [GALERIA]

Jakub Kosecki
Spartanki wyraźnie górowały  nad rywalkami
Spartanki wyraźnie górowały nad rywalkami KK
Siatkarki Sparty Złotów pewnie zwyciężyły u siebie 3:1 SKF Poznań w rozegranym 15 grudnia meczu III ligi Wielkopolskiej.

Dwa pierwsze sety zapowiadały wyrównane spotkanie. Zawodniczki Sparty rozpoczęły dość nerwowo i początkowo przegrywały 7:9. Dobra gra w obronie i skuteczne ataki pozwoliły jednak im wyjść na prowadzenie 18:14 i utrzymać przewagę do końca seta, który zakończył się wynikiem 25:19.

Drugi set to zdecydowana dominacja w każdym elemencie siatkarek z Poznania. Efektem takiej gry była wysoka porażka Sparty aż 15:25.

W trzecim i czwartym secie do głosu ponownie doszły siatkarki ze Złotowa skrupulatnie wykorzystując liczne błędy w obronie swoich przeciwniczek.

Siatkarki z Poznania nie potrafiły już odpowiedzieć skutecznym atakiem i przegrały wysoko 25:17 i 25:16.

Po tym spotkaniu MLKS Sparta Złotów umocniła się na pozycji wicelidera.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0