Złotowianin na Mistrzostwach Europy Funkcjonariuszy Straży Pożarnej w Feltre

Piotr Manikowski/WAK
Piotr Manikowski, KP PSP Złotów
Piotr Manikowski, strażak ze Złotowa zajął 5 miejsce na Mistrzostwach Europy Funkcjonariuszy Straży Pożarnej w miejscowości w Feltre we Włoszech.

Zawody odbyły się 20 sierpnia. Reprezentant Złotowa pobiegł na 10 km. Trasa wiodła uliczkami miasteczka. W sumie wystartowało 300 biegaczy. Piotr Manikowski zajął 5 miejsce.

Tutaj znajdziesz więcej o: strażakach ze Złotowa

Reprezentacja Polski wywalczyła Drużynowe Mistrzostwo Europy Strażaków. W jej składzie znajdowali się: sekc. Maciej Dawidziuk z KP PSP Jelenia Góra – 2 miejsce, str. Karol Rzeszewicz z JRG 2 Gdynia – 3 miejsc, st. sekc. Piotr Manikowski z KP PSP Złotów – 5 miejsce, asp. Damian Glapiak z KP PSP Kościan - 12 miejsce oraz st. kpt. Andrzej Mazur z JRG 2 Gdynia – 23 miejsce.