Złotowski Prymus, Artysta, Sportowiec i Lider. Burmistrz wręczył stypendia
Kategoria Złotowski Prymus kolejność wg najwyższej średniej ocen:
Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie
1. Kalina Ćwiszewska
Złotowski Prymus
2. Emilia Usyk
Złotowski Prymus
3. Daria Sieg
Złotowski Prymus
4. Lupa Artur
Złotowski Prymus
5. Jakub Zamczyk
Złotowski Prymus
6. Mikołaj Ściubeł
Złotowski Prymus
7. Marta Kowalczyk
Złotowski Prymus
8. Urszula Majerska
Złotowski Prymus
9. Adam Zachęć
Złotowski Prymus
10. Zuzanna Milczyńska
Złotowski Prymus
11. Szymon Rzechtalski
Złotowski Prymus
12. Wiktoria Kott
Złotowski Prymus
13. Maja Gwizdowska
Złotowski Prymus
14. Maria Kasińska
Złotowski Prymus
15. Julia Górzewska
Złotowski Prymus
16. Aleksandra Walkowiak
Złotowski Prymus
17. Teresa Suchy
Złotowski Prymus
18. Oliwia Tomczyk
Złotowski Prymus
19. Julia Pikulik
Złotowski Prymus
20. Julia Pietrasik
Złotowski Prymus
22. Maja Bagniewska
Złotowski Prymus
23. Marcin Manikowski
Złotowski Prymus
24. Anna Lis
Złotowski Prymus
25. Jan Bajor
Złotowski Prymus
26. Malwina Reczulska
Złotowski Prymus
27. Marisa Drop
Złotowski Prymus
28. Klaudia Sołtys
Złotowski Prymus
29. Sebastian Teusz
Złotowski Prymus
29. Daniel Gwizdowski
Złotowski Prymus
30. Julia Kuśta
Złotowski Prymus
31. Justyna Sieg
Złotowski Prymus
32. Krystyna Milewska
Złotowski Prymus
33. Wiktoria Batko
Złotowski Prymus
34. Martyna Grajewska
Złotowski Prymus
35. Sandra Łukaniuk
Złotowski Prymus
36. Leszek Leszczyński
Złotowski Prymus
37. Julianna Jesion
Złotowski Sportowiec
38. Wiktoria Muszczek
Złotowski Sportowiec
39. Agata Kaźmierowska
Złotowski Sportowiec
40. Hanna Jabłońska
Złotowski Sportowiec
41. Julia Bielecka
Złotowski Sportowiec
42. Amelia Nielipowicz
Złotowski Artysta
Szkoła Podstawowa nr 2 w Złotowie
1. Oliwier Dober
Złotowski Prymus
2. Michał Piątek
Złotowski Prymus
3. Zuzanna Kowalska
Złotowski Prymus
4. Julia Kaleta
Złotowski Prymus
5. Anna Adamczyk
Złotowski Prymus
6. Aleksandra Dulat
Złotowski Prymus
7. Liliana Lech
Złotowski Prymus
Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie
1. Massimo Trombetta
Złotowski Prymus
2 .Mateusz Choiński
Złotowski Prymus
3. Eliana Brózda
Złotowski Prymus
4. Aleksander Walas
Złotowski Prymus
5. Anna Augustynowicz.
Złotowski Prymus
6. Zuzanna Klóska
Złotowski Prymus
7. Karolina Karabasz
Złotowski Prymus
8. Julia Cochór
Złotowski Prymus
9. Julia Skarbek
Złotowski Prymus
10. Agata Alexewicz
Złotowski Prymus
11. Martyna Niedźwiecka
Złotowski Prymus
12. Maja Jaczyńska
Złotowski Prymus
13. Mateusz Łatko
Złotowski Prymus
14. Katarzyna Kosiba
Złotowski Prymus
15. Wojciech Chyży
Złotowski Prymus
16. Klaudia Przybyszewska
Złotowski Prymus
17. Martyna Bodnar
Złotowski Prymus
18. Julia Narloch
Złotowski Prymus
29. Maja Siciarz
Złotowski Prymus
20. Dominika Piechowska
Złotowski Prymus
21. Beata Maj
Złotowski Prymus
22. Kacper Jastrzębski
Złotowski Prymus
Gimnazjum nr 1 w Złotowie
1. Klaudia Grabowska
Złotowski Prymus
2. Wiktoria Grygiel
Złotowski Prymus
3. Olimpia Wódz
Złotowski Prymus
4. Wiktoria Francuzik
Złotowski Prymus
5. Iga Barczak
Złotowski Prymus
6. Adam Augustynowicz
Złotowski Prymus
7. Aleksandra Zegarek
Złotowski Prymus
8. Anna Hałasowska
Złotowski Prymus
9. Marta Muszyńska
Złotowski Prymus
10.Hubert Janowski
Złotowski Prymus
11.Natalia Szczygielska
Złotowski Prymus
12.Kacper Piątek
Złotowski Prymus
14.Oliwia Beker
Złotowski Prymus
15.Julia Jasiak
Złotowski Prymus
16.Hanna Ciozda
Złotowski Prymus
17.Jakub Roggenbuck
Złotowski Prymus
18. Mikołaj Kawa
Złotowski Sportowiec
19. Maja Kuczyńska
Złotowski Lider
Gimnazjum nr 2 w Złotowie
1. Zuzanna Maciejewska
Złotowski Prymus
2. Weronika Zawadzka
Złotowski Prymus
3. Mikołaj PająkZłotowski
Złotowski Prymus
4. Wiktoria Brewka
Złotowski Prymus
5. Hanna Grzebita
Złotowski Prymus
6. Izabela Maria Gałązka
Złotowski Prymus
7. Aleksandra Bobek
Złotowski Prymus
8. Julia Sara Rakowska
Złotowski Lider
9. Dobrochna Miłkowska
Złotowski Lider
10. Małgorzata Nowak
Złotowski Lider
11. Sara Sieczkarek
Złotowski Lider
12. Antoni Pająk
Złotowski Sportowiec
13. Oliwier Stelmach
Złotowski Sportowiec
14. Adrianna Łukaszewicz
Złotowski Artysta
15. Maja Karolina Sawicka
Złotowski Artysta
Zespół Szkół Katolickich - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum
1. Nel Goszczyńska
Złotowski Prymus
2. Maja Radowska
Złotowski Prymus
3.Amelia Jędrzejczyk
Złotowski Prymus
4. Maja Zygiel
Złotowski Prymus
5.Matylda Goska
Złotowski Prymus
6.Dominika Jędrzejczyk
Złotowski Prymus
7.Julia Goska
Złotowski Prymus
8.Jakub Wójcik
Złotowski Prymus
9.Nadia Pałuczak
Złotowski Prymus
10. Justyna Jędrzejczyk
Złotowski Prymus
11. Zofia Lipiec
Złotowski Prymus
12. Maksymilian Niemczyk
Złotowski Prymus
13. Małgorzata Tworek
Złotowski Artysta
Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?