Juniorzy Hydropex Sparta Złotów kontra Orzeł Osiek

Karol Potapowicz
Juniorzy Hydropex Sparta Złotów podejmowali dzisiaj na swoim boisku przy ul. Wioślarskiej w Złotowie zespoł Orzeł Osiek. Po zaciętym do ostatniego gwizdka meczu, lepszymi okazali się zawodnicy ze Złotowa.

Pierwsze minuty meczu zdecydowanie należały do Spartan. Po strałach Bartka Majzona i Szymona Falby zespół ze Złotowa prowadził 2:0. Na 3:0 kilka minut później wynik podwyzszył kolejnym celnym strzałem w światło bramki Szymon Falba. Kolejną bramkę dla Sparty zdobył Szymon Mierwiński, który później zdobywa jeszcze dwie bramki.

I połowa meczu zakończyła się bez bramek dla drużyny z Osieka - 5:0.
Na samym poczatku II połowy meczu,bramkę dla Sparty zdobywa Maciej Rutkowski. Potem goście strzelaja dwie bramki. Spartanie szybko odpowiadaja kolejną bramką.

Hydropex Sparta Złotów - Orzeł Osiek 8:2.