Juniorzy Hydropex Sparta Złotów zwyciężyli swój kolejny ligowy mecz

Karol Potapowicz
Hydropex Sparta Złotów
Po dwóch kolejkach spotkań ligowych Hydropex Sparta Złotów jest liderem w wojewódzkiej lidze juniorów starszych A2. W niedzielę zmierzyli się z zespołem KP Piła. Dla Spartan był to bardzo dobry mecz.

Juniorzy A2 Sparty Złotów w niedzielę 21 sierpnia rozegrali swój ligowy mecz na wyjeździe z zespołem KP Piła.

Było to bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Spartan. Do przerwy Zlotowianie prowadzili 3:0, po trafieniach Adriana Tkacza, Jonasz Czarnotty i Huberta Ziółkowskiego.
Po przerwie w dalszym ciągu przewagę posiadali goście strzelając jeszcze 3 gole za sprawą Adriana Tkacza, Szymona Mierwińskiego i Marcina Manikowskiego. Niestety przytrafiły się również błędy w grze obronnej zespołu i Spartanie stracili po nich dwie bramki.

KP Piła- HYDROPEX SPARTA ZŁOTÓW 2:6 (0:3)

Skład Sparty.

Bramkarz: Bartosz Bazylak.
Zawodnicy z pola: Maślak OLiwier, Krzysztof. Olszewski, Jakub Ratajczak, Manikowski Marcin, Mierwiński Szymon, Nochowicz Dominik, Oleśkiewicz Aleksander, Stryszyk Mikołaj, Wiącek Ryszard, Ziółkowski Hubert, Bębas Damian, Czarnotta Jonasz, Maciej Rutkowski, Adrian Tkacz, Skrzypczyński Tobiasz, Lupa Artur.