Lekkoatleci ze Skórki na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego LZS

Karol Potapowicz
Kolejną imprezą w której udanie wystartowali młodzi sportowcy ze SP w Skórce to Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego LZS w Lekkoatletyce.

Zawody odbyły się w Żerkowie. Do rywalizacji przystąpiły cztery osoby ze szkoly podstawowej w Skórce.

Bardzo udany start zaliczył Mateusz Potecki który zwyciężył w rzucie oszczepem (600g) uzyskując bardzo dobrą odległość 36,80m pozostawiając w pokonanym polu dwa lata starszych zawodników. Miejsce na podium wywalczył również w rzucie oszczepem Jacek Deresz, który rzucił oszczepem na odległość 28,10m.

Ze startu w skoku w dal może być zadowolony Oliwier Brzeziński, który zajął siódme miejsce skacząc na odległość 4,28m. Natomiast Piotr Borsukiewicz w skoku wzwyż pokonał poprzeczkę na wysokości 125cm co wystarczyło do zajęcia ósmego miejsca.