Sparta Złotów - Polonia Chodzież 4-0

Karol Potapowicz
Pewna wygrana Sparty Złotów
Pewna wygrana Sparty Złotów Karol Potapowicz
Sparta Złotów - Polonia Chodzież 4-0. W niedzielę 29 września drużyna Sparty Złotów podejmowała na swoim boisku zespół Polonii Chodzież. Mecz zakończył się wysokim wynikiem dla Spartan 4:0.

Sparta Złotów - Polonia Chodzież 4-0.

Pierwsza połowa spotkania to bardzo wyrównana gra dwóch drużyn.Dwie sytuacje do zdobycia bramki mieli goście jednak dwukrotnie kapitalnie interweniował bramkarz Sparty Jakub Adamski. W 40min.spotkania po rzucie rożnym wykonywanym przez Adriana Czyżyka Grzegorz Kasak strzałem głową dał prowadzenie Sparcie 1-0.Do przerwy 1-0 dla gospodarzy.Druga połowa to już zdecydowana przewaga Sparty.

W 58 i 60 min.Sparta strzeliła dwie bramki.Na 2-0 po ładnej akcji Mateusza Chudzińskiego i wykończeniu Szymona Jaworskiego zaś dwie minuty później na 3-0 w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Sylwester Kraczkowski i pewnie umieścił piłkę w bramce Polonii.W 65min Sparta prowadziła już 4-0.Podanie od Przemysława Jaworskiego wykorzystał najlepszy strzelec Sparty M.Chudziński i ładnym lobem z ok 30 metrów pokonał bramkarza chodzieżan.

Po serii porażek przyszła upragniona wygrana jednak warto dodać,że do składu powróciło kilku podstawowych zawodników czego efektem była efektowna wygrana.

Przed Spartą kolejny mecz, derby z Polonią Jastrowie.Już teraz serdecznie zapraszamy w sobotę do Jastrowia wszystkich kibiców Sparty aby dopingiem pomogli naszemu zespołowi w zdobyciu kolejnych punktów.