Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Złotów: Amatorska Liga Piłki Siatkowej. Wyniki z 31 stycznia [GALERIA]

Jakub Kosecki
Po przerwie spowodowanej feriami zimowymi na halę widowiskowo-sportową z Złotowie powracają siatkarze.

31 stycznia rozegrano cztery mecze, w których zdecydowanie zwyciężali faworyci.

Włącz się pokonał Marvel w stosunku 3:1, ale tylko pierwszego seta wygrał gładko do 16. W pozostałych pojedynek był wyrównany (22,-22,21).

Najmniejszych za to szans nie dał Zabajce Stawnica zespół Hipo-Wip wygrywając łatwo i szybko 3:0, w setach (16, 13, 21)

W pozostałych dwóch meczach Optymiści ulegli Stolmixowi 1:3 (-25, 23, 24, 21), a lider rozgrywek zespół Proj-Mar pokonał SBL Zakrzewo 3:1 (19, -24, 20, 24)