Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Złotów: Złotowska liga piłki siatkowej. Wyniki i tabela z 3 stycznia [GALERIA]

Jakub Kosecki
Niespodziewana porażka lidera rozgrywek, dwa tie breaki oraz jedno wysokie zwycięstwo, to bilans wznowienia rozgrywek amatorskiej ligi siatkówki w Złotowie.

Obecnemu liderowi, drużynie Proj-Mar udało się wygrać tylko jednego seta z Horyzontem-Folklor.

Mimo porażki Proj-Mar utrzymał się na szczycie tabeli, natomiast zwycięstwo pozwoliło awansować Horyzontowi-Folklor na drugie miejsce.

SBL Zakrzewo po zaciętym spotkaniu wygrało ze Strażakami 3:2, w setach (26, 20, -14, -20, 11).
Tym samym SBL utrzymało swoją szóstą pozycję, Strażacy zanotowali spadek z miejsca piątego na siódme.

Zajmujący trzecie miejsce Pogromcy niespodziewanie przegrywali już w setach 0:2 z siódmym w tabeli Stolmixem.

Zdołali się jednak podnieść i wygrać kolejne dwa sety, a całe spotkanie w tie braku 3:2, tym samym utrzymując pozycję w tabeli. Stolmix spadł o jedno miejsce na pozycję ósmą.

W czwartym meczu Atut Finance pokonał gładko Optymistów 3:0, w setach (18, 16, 14)